Ua Ru
Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
Діючі служіння » Театральне служіння


Християнський театр «Друзі Сина»

  Театральне служіння християнської Церкви «Свідоцтво Христа» розпочало свою діяльність ще в далекому 2001 році під назвою «Театр «Сіон». Тоді художнім керівником театру була Клос Ірина Володимирівна (дівоче прізвище Сулима). Команда театру налічувала біля 15 людей. Основним репертуаром були невеликі постановки, які театрали ставили в приміщенні церкви під час святкових зібрань та на театральних сценах міста.
  В 2008 році, коли постало питання чи зможе театр продовжувати свою діяльність, великим поштовхом для подальшої роботи стало знайомство з театром «Учні» (м. Чернівці). Учасники цього театру запросили «сіонівців» відвідати Теаральний фестиваль «Молоко», який відбувся у вересні 2008 року в м. Рівне. Організаторами цього фестивалю були учасники Театру «Сонях». На ньому були присутні християнські театральні колективи з багатьох міст України і за кордону. Це допомогло театралам по новому подивитися на християнський театр, переосмислити його вплив і силу під час євангелізації.
Саме вересень 2008 року можна вважати датою створення нового християннського театру, який отримав назву «Друзі Сина». Художнім керівником став Мамус Тарас Володимирович. З чотирьох людей, які приїхали з рівненського фестивалю, театр розрісся до 13 людей, які на сьогоднішній день є постійними учасниками театру.
Театрали одразу прийнялися за роботу і вже через декілька місяців світ побачив постановки «Одна минута» та «Вибір за тобою».
27 листопада 2009 року тетр «Друзі Сина» з виставою «Вставай і йди…» зайняли перше місце в номінації «За кращу християнську ідею» на Театральному фесивалі «Молоко» в Одеському культурному центрі (м. Одеса).
  Сьогодні в творчому доробку тетру «Друзі Сина» є наступні постановки і вистави: « Вставай і йди», «Одна минута», «Вибір за тобою», «Хліби», «Круговерть», «Хочу жити!», «Як попасти на небеса?», «Пасха Хоми»,«Багаж», «Маски».

    

"Різдвяна Історія"
         Театральна  сценка.  Друзі Сина - Круговерть


                                         Театр: Друзі Сина. Хочу жити!
Сотворение мира. Теория эволюции. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Наука и Библия. Семинар Кента Ховинда.
 
svidoctvo.org.ua © 2018 розробка: vlasne.info