Ua Ru
Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
Основи нашої віри


 БІБЛІЯ - це канонічні книги Старого та Нового Заповітів. Біблія - є Словом Божим до людей, основою і фундаментом християнської віри. Біблія - єдина і цілком достатня книга для пізнання Бога і спасіння людини. Ісус говорив: «Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, — вони ж свідчать про Мене!» (Ів. 5:39)

 

На основі Біблії, як Божого Слова, ми виділяємо основні християнські доктрини та найбільш значимі події в історії людства:

1. БОГ ЯВЛЕНИЙ В ТРЬОХ ОСОБАХ: Бог Отець, Бог Син(Ісус Христос) і Бог Дух Святий.

2. ГРІХОПАДІННЯ, ГРІХ. В Едемському саді людина свідомо порушила заповідь Творця і втратила з Ним зв`язок. Саме тому, бажання людини жити без Бога, відкинувши Його постанови на життя, Його Заповіді і Закони - називається гріхом. Кожна людина, яка народжується на цей світ має гріховну природу і не бажає слухати Творця. В посланні до Римлян є  дуже точний опис грішної людини:  "як написано:" Нема праведного ані одного; нема, хто розумів би; немає, хто Бога шукав би, -усі повідступали..." (Рим.3:10-12).  Дослівно "гріх" означає - "мимо цілі", тобто життя без Бога.

3. НАРОДЖЕННЯ МЕСІЇ (ІСУСА ХРИСТА). Євангелист Матвій так описує народження Спасителя: "Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого."( Мат.1:18) і далі читаємо 25 вірш: " І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус"  Для відкуплення людства від гріхів Бог посилає на землю свого Сина - Ісуса Христа. Для цієї цілі він обирає в ізраїльському народі скромну дівчину на ім`я Марія, через яку народжується Ісус. Таким чином, Бог прийшов на землю в людському тілі, як написано в Єван. від Івана 1:1: "Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово..." і 14 вірш того самого розділу "І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу, як Однородженого від Отця."(Іван.: 1;14)

4. СМЕРТЬ І ВОСКРЕСІННЯ ІСУСА ХРИСТА. Євангелія або Добра Новина, говорить нам про те, що Син Божий, який був невинним у жодному гріху, віддав за грішних людей своє життя і воскрес із мертвих, перемігши смерть. Апостол Павло в посланні до Коринтян так описує ці події: " Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням, і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням, і що з`явився Він Кифі, потім Дванадцятьом."(1 Кор. 15:3-5)  Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа є "наріжним каменем" християнської віри, бо сповнює наше життя сенсом і розумінням нашого існування тут, на землі.

5. ПОКАЯННЯ ГРІШНОЇ ЛЮДИНИ.


6. Церква Ісуса Христа

7. Дари Святого Духа

8. Друге пришестя Ісуса Христа
Сотворение мира. Теория эволюции. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Наука и Библия. Семинар Кента Ховинда.
 
svidoctvo.org.ua © 2018 розробка: vlasne.info