Ua Ru
Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
Діючі служіння » Сімейне служіння


    У 2003 році в церкві «Свідоцтво Христа» почало діяти сімейне служіння. Проводили його Віталій та Олена Ясінські. Спочатку служіння проходило у вигляді консультацій та бесід. З часом стало зрозуміло, що потрібна система, пов’язаних між собою тем, які допоможуть християнським сім’ям зміцнюватись і зростати у спільному служінні Господу. Так з'явилось служіння «У шлюбі назавжди» направлене на зміцнення, зцілення та відновлення сімейних стосунків.
   Згодом, служіння почало розширюватись. У 2008 році до команди служителів прилучились Ярослав та Мар’яна Юзьків. Ця пара стала яскравим прикладом Слави Божої. Вони почали відвідувати сімейне служіння на межі розлучення, а вже через рік віддано служити іншим сім’ям, для яких стали справжнім благословенням.
   Навчання відкрите для всіх бажаючих. Його відвідують пари різного віку та різних конфесій. Вже стало доброю традицією, що кожен рік Господь благословляє служіння народженням дітей. Віримо. що це плодоношення прославляє Того, Хто є Родоначальником інституту сім’ї. За сім років існування ми послужили близько 70-ти парам.
   На сьогоднішній день у церкві діє дошлюбне служіння. На цій ниві працюють Юрій та Інна Мамус. Молоді люди, які хочуть одружитись, мають можливість проходити навчання, що допоможе зробити вірний крок у виборі на все життя.
  Також, планується служіння для батьків. Воно буде спрямоване на допомогу людям, які намагаються виховувати своїх дітей благочестивими і бути для них добрим прикладом Божої любові.
  Основною метою наших тематичних зустрічей є бажання змінюватись на образ Божий для рідних та близьких. У Слові Божому ми спільно шукаємо відповіді на запитання та вихід із різноманітних ситуацій. Ми твердо віримо, що Господь з нами у цих пошуках - Він наша дорога правда і життя.Конференція у Львові присвячена міцності християнської сім`ї, 2007р.
Сотворение мира. Теория эволюции. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Наука и Библия. Семинар Кента Ховинда.
 
svidoctvo.org.ua © 2018 розробка: vlasne.info